The Seminyak Beach Resort
- Luxueus en stijlvol hotel
- Prachtige tuin met 3 zwembaden
- Direct aan het strand van Seminyak
- Excellente service
Ligging: The Seminyak Beach Resort in Seminyak
Zoals de naam al doet vermoeden ligt The Seminyak Beach Resort direct aan het openbare strand en in het centrum van Seminyak. In de directe omgeving vind je diverse winkels, restaurants en bars. Op loopafstand van het hotel ligt de bekendste beachclub van Bali; Kudeta.
Faciliteiten: The Seminyak Beach Resort
The Seminyak Beach Resort telt 103 kamers verdeeld over een hoofdgebouw en een bijgebouw gelegen aan de overkant van de straat. In het hoofdgebouw tref je de 24-uursreceptie en in beide gebouwen is een lift aanwezig.
Voor je maaltijden kun je terecht in het Santan restaurant en het Sanje restaurant. In de restaurants worden internationale en lokale gerechten geserveerd. Bij 4 bars kun je terecht voor een drankje of een snack.
In de groene tuin vind je maar liefst 3 zwembaden, waaronder een infinity bad bij het strand, en een apart kinderbad. Op de zonneterrassen, rondom de zwembaden, kun je gratis gebruikmaken van de ligbedden, parasols en badhanddoeken.
Het prachtige The Seminyak Beach Resort biedt tegen betaling een wasservice, een kapsalon en een doktersservice. Je kunt gratis gebruikmaken van het parkeerterrein en in de openbare ruimtes kun je gratis gebruikmaken van wifi.
Hotelkamer:
Je standaard Garden Wing kamer (1-2 personen) is gelegen in het bijgebouw, is ruim en comfortabel ingericht en beschikt over airconditioning, televisie, telefoon, minibar (tegen betaling), koffie-/theezetfaciliteiten, wifi (gratis), kluisje (gratis) en een balkon of terras met zitje. De badkamer is voorzien van een bad, een douche, toilet, föhn, badjas en slippers.
Je kunt ook kiezen voor een Beach Wing kamer (1-2 personen), deze is gelegen in het hoofdgebouw en beschikt over dezelfde faciliteiten als de Garden Wing kamer.
De ocean suite (1-3 personen) beschikt over dezelfde faciliteiten als de standaard Garden Wing kamer, echter ruimer, met zeezicht, een woon-/slaapkamer en een aparte slaapkamer en de badkamer is voorzien van een bubbelbad, douche, toilet, föhn, badjas en slippers.
Je kunt ook kiezen voor een 2-kamer ocean pool villa (1-2 personen) bestaat uit een woonkamer en een aparte slaapkamer, zeezicht en direct toegang tot het gezamenlijke zwembad. De 2-kamer ocean villa is ruimer dan de ocean suite en beschikt over dezelfde faciliteiten als de Garden Wing kamer.
Sport & Ontspanning:
Je kunt in The Seminyak Beach Resort gratis gebruikmaken van de fitnessruimte, de sauna en yoga. In het Spa Center kun je tevens tegen betaling genieten van massages en schoonheidsbehandelingen. Een aantal avonden per week is er livemuziek of een show.
Verzorging Winter & Zomer : The Seminyak Beach Resort
Je verblijft in The Seminyak Beach Resort op basis van Logies & Ontbijt. Tegen een meerprijs kun je Halfpension (ontbijt en diner) of Volpension (ontbijt, lunch en diner) boeken.
Met Emirates naar Bali
Reis je met Emirates, dan ontvang je 1 week voor vertrek een nieuwe boekingsbevestiging. Deze is voorzien van de boekingscode van Emirates. Met de boekingscode kun je tegen betaling stoelen reserveren via deze website. Bij Emirates kun je 48 uur voor vertrek online inchecken.
Mocht de check-in niet lukken dan kan dit komen omdat je met jonge kinderen reist. In dit geval ben je namelijk verplicht de check-in via het grondpersoneel te laten uitvoeren.
Belangrijke informatie over je heen- en terugreis
Aangezien Bali een tijdsverschil kent met Nederland, vind je hieronder een voorbeeld van een heen- en terugreis.
Heenreis: Je vertrekt op donderdag 3 juli en komt aan op Bali op vrijdag 4 juli, de nacht breng je door in het vliegtuig.
Terugreis: Je checkt uit in je hotel op vrijdag 11 juli en brengt de nacht door in het vliegtuig. Vervolgens land je op 12 juli ’s ochtends weer in Nederland.
Je boekt in dit geval een 10-daagse reis, bestaande uit 7 nachten in je accommodatie op Bali en 2 overnachtingen in het vliegtuig.
Voor een reis naar Bali ben je verplicht een toeristenvisum (VOA: Visa on Arrival) voor de duur van 30 dagen aan te schaffen. Dit kan bij aankomst of bij voorkeur om de lange wachtrij bij de VOA balie te vermijden voor vertrek via deze website. Je ontvangt je E-VOA binnen 3 werkdagen. De kosten hiervoor bedragen IDR 500.000 (ca. € 30,-) p.p.
LET OP
- Heb je het visum online geregeld, dan kun je dit ook online verlengen
- Zonder geldig visum word je niet toegelaten tot Indonesië en teruggestuurd.
- Verblijf je langer in Indonesië dan het visum toelaat, dan is er sprake van een zogenaamde 'overstay'. Er wordt een boete in rekening gebracht van IDR 1,000,000 per persoon/ per dag. Deze boete wordt ook gehanteerd als je vanwege ziekte/ziekenhuisopname het land niet kunt verlaten. Je kunt de evt. kosten verhalen op je reisverzekering.
Bij aankomst op het vliegveld wordt er gevraagd om een Customs Declaration Form. Dit kan bij aankomst of bij voorkeur 2 dagen voor vertrek via deze website, waarna je een QR code ontvangt.
Toeristenbelasting – Love BaliBij een verblijf op Bali dien een zogenaamde Tourist Levy te worden betaald. Dit kan bij aankomst of bij voorkeur voor vertrek via deze website. De kosten hiervoor bedragen IDR 150.000 (ca. € 9,-) p.p.
Gezondheidsverklaring - SATUSEHAT Health Pass (SSHP)Voor een verblijf op Bali dien je een gezondheidsverklaring in te vullen. Dit kan bij aankomst, maar bij voorkeur ca. 2 dagen eveneens voor vertrek via deze website, waarna je een QR code ontvangt.
Neypi DayOp Bali wordt ieder jaar 'Nyepi Day' gevierd, het hindoeïstische nieuwjaar en wordt ook wel de 'Dag der Absolute Stilte' genoemd. Op deze dag ligt het hele openbare leven stil en heerst er volledige rust op het eiland. De Balinezen blijven thuis, er rijdt geen verkeer en excursies en transfers mogen niet uitgevoerd worden.
Uit respect voor de bevolking is het gewenst deze dag binnen je hotel te besteden. De hotelfaciliteiten en services zijn hier een uitzondering op en worden wel gewoon aangeboden. Hieronder een overzicht op welke data Nyepi Day valt:
- 29 maart 2025
- 19 maart 2026
- 8 maart 2027
- 26 maart 2028
- 15 maart 2029
- 5 maart 2030
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in The Seminyak Beach Resort