Combinatiereis Ubud & Kuta Comfort
- Combineer cultuur met een trendy badplaats
- 3 Nachten Ubud en 4 nachten Kuta
- Verblijf op basis van Logies en Ontbijt
Combinatiereis Ubud & Kuta Comfort
Deze combinatiereis naar Ubud & Kuta Comfort geeft je dé perfecte kans om kennis te maken met het adembenemende landschap, de vruchtbare rijstvelden en de unieke en traditionele cultuur van het mooie Bali met als kers op de taart een heerlijke zon, zee en strandvakantie.
Combinatiereis is inclusief:
- Retourvlucht
- Tussenliggende transfers
Combinatiereis is exclusief:
- Transfers van en naar de luchthaven
Dag 2 – 5: Verblijf in Pertiwi Resort 3* in Ubud
Nadat je de eerste nacht in het vliegtuig hebt doorgebracht en op je tweede vakantiedag op Bali bent geland, reis je naar Ubud om hier met je vakantie te beginnen. De eerste 3 nachten op Bali verblijf je in Pertiwi Resort 3* in Ubud, hét culturele centrum van Bali dat bekend staat om de traditionele houtsnijkunst.De hoogtepunten die je hier zeker niet mag overslaan zijn onder andere de Pura Dalem Agung Padangtegal tempel, Monkey Forest, botanische tuin Kutuh Kaja en de kleurrijke markt van Ubud. Het gebied is bovendien uitermate geschikt om te wandelen en fietsen. Je deelt je dagen hier geheel zelf naar wens in.
Op dag 5 vertrek je vanuit Ubud met de transferbus (inbegrepen in je reissom) naar Kuta om hier je vakantie voor te zetten.
Lees hieronder meer over Pertiwi Resort 3*:
Ligging: Pertiwi Resort in Ubud
Pertiwi Resort is rustig gelegen in de hoofdstraat van Ubud, op ongeveer 5 minuten loopafstand van Monkey Forest. De markt van Ubud en Ubud Palace vind je op circa 1 kilometer.
Faciliteiten: Pertiwi Resort
Pertiwi Resort is een keurig onderhouden en in Balinese stijl gebouwd complex in een groene omgeving en wordt doorkruist door een rivier. Het hotel telt 80 kamers verdeeld over diverse gebouwtjes met maximaal 2 verdiepingen. In de ontvangsthal tref je de 24-uursreceptie. Er zijn geen liften aanwezig. Houd er wel rekening mee dat het complex flinke hoogteverschillen kent. In het Padi Pool Side Restaurant kun je terecht voor al je maaltijden. De 2 zwembaden, waaronder een kinderbad, zijn gelegen in de prachtige tuin. Op de zonneterrassen, rondom de zwembaden, staan de ligbedden en parasols voor je klaar. Je kunt gratis gebruikmaken van de badhanddoekenservice. Tevens biedt Pertiwi Resort roomservice, een wasservice en op aanvraag een doktersservice (alle tegen betaling). In de openbare ruimtes kun je gratis gebruikmaken van wifi.
Let op: Vanwege de niveauverschillen is dit hotel niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.
Let op: In Ubud is geen reisleiding aanwezig. Uiteraard kun je altijd telefonisch contact opnemen met de lokale agent.
Hotelkamer:
Je standaard superior deluxe kamer in Pertiwi Resort is ruim en beschikt over een satelliettelevisie, telefoon, airconditioning, kluisje (gratis), wifi (gratis), minibar (tegen betaling), koffie-/theezetfaciliteiten en sommige kamers hebben een balkon met zitje. De badkamer beschikt over een douche, toilet en föhn.
Sport & Ontspanning:
Tijdens je verblijf in Pertiwi Resort kun je voor ontspanning terecht in het Spa Center. Tegen betaling kun je genieten van heerlijke massages en behandelingen.
Verzorging: Pertiwi Resort
Je verblijft in Pertiwi Resort op basis van Logies & Ontbijt.
Dag 5 – 9: Verblijf in Bali Rani 3,5* nabij Kuta
Wanneer je op dag 5 aankomt in de badplaats Kuta, is het tijd om te genieten van het strand en het bruisende nachtleven.Je verblijft de laatste 4 nachten in een standaard superiorkamer in het Bali Rani hotel op basis van Logies & Ontbijt.
Op de laatste dag ga je naar de luchthaven om te beginnen aan je terugreis. De laatste nacht verblijf je in het vliegtuig.
Wanneer je deze reis boekt voor meer dan 10 dagen/7 nachten, dan verblijf je ook tijdens deze verlenging van je reis in Bali Rani in Kuta. Klik hier voor meer informatie over dit hotel.
Met Emirates naar Bali
Reis je met Emirates, dan ontvang je 1 week voor vertrek een nieuwe boekingsbevestiging. Deze is voorzien van de boekingscode van Emirates. Met de boekingscode kun je tegen betaling stoelen reserveren via deze website. Bij Emirates kun je 48 uur voor vertrek online inchecken.
Mocht de check-in niet lukken dan kan dit komen omdat je met jonge kinderen reist. In dit geval ben je namelijk verplicht de check-in via het grondpersoneel te laten uitvoeren.
Belangrijke informatie over je heen- en terugreis
Aangezien Bali een tijdsverschil kent met Nederland, vind je hieronder een voorbeeld van een heen- en terugreis.
Heenreis: Je vertrekt op donderdag 3 juli en komt aan op Bali op vrijdag 4 juli, de nacht breng je door in het vliegtuig.
Terugreis: Je checkt uit in je hotel op vrijdag 11 juli en brengt de nacht door in het vliegtuig. Vervolgens land je op 12 juli ’s ochtends weer in Nederland.
Je boekt in dit geval een 10-daagse reis, bestaande uit 7 nachten in je accommodatie op Bali en 2 overnachtingen in het vliegtuig.
Voor een reis naar Bali ben je verplicht een toeristenvisum (VOA: Visa on Arrival) voor de duur van 30 dagen aan te schaffen. Dit kan bij aankomst of bij voorkeur om de lange wachtrij bij de VOA balie te vermijden voor vertrek via deze website. Je ontvangt je E-VOA binnen 3 werkdagen. De kosten hiervoor bedragen IDR 500.000 (ca. € 30,-) p.p.
LET OP
- Heb je het visum online geregeld, dan kun je dit ook online verlengen
- Zonder geldig visum word je niet toegelaten tot Indonesië en teruggestuurd.
- Verblijf je langer in Indonesië dan het visum toelaat, dan is er sprake van een zogenaamde 'overstay'. Er wordt een boete in rekening gebracht van IDR 1,000,000 per persoon/ per dag. Deze boete wordt ook gehanteerd als je vanwege ziekte/ziekenhuisopname het land niet kunt verlaten. Je kunt de evt. kosten verhalen op je reisverzekering.
Bij aankomst op het vliegveld wordt er gevraagd om een Customs Declaration Form. Dit kan bij aankomst of bij voorkeur 2 dagen voor vertrek via deze website, waarna je een QR code ontvangt.
Toeristenbelasting – Love BaliBij een verblijf op Bali dien een zogenaamde Tourist Levy te worden betaald. Dit kan bij aankomst of bij voorkeur voor vertrek via deze website. De kosten hiervoor bedragen IDR 150.000 (ca. € 9,-) p.p.
Gezondheidsverklaring - SATUSEHAT Health Pass (SSHP)Voor een verblijf op Bali dien je een gezondheidsverklaring in te vullen. Dit kan bij aankomst, maar bij voorkeur ca. 2 dagen eveneens voor vertrek via deze website, waarna je een QR code ontvangt.
Neypi DayOp Bali wordt ieder jaar 'Nyepi Day' gevierd, het hindoeïstische nieuwjaar en wordt ook wel de 'Dag der Absolute Stilte' genoemd. Op deze dag ligt het hele openbare leven stil en heerst er volledige rust op het eiland. De Balinezen blijven thuis, er rijdt geen verkeer en excursies en transfers mogen niet uitgevoerd worden.
Uit respect voor de bevolking is het gewenst deze dag binnen je hotel te besteden. De hotelfaciliteiten en services zijn hier een uitzondering op en worden wel gewoon aangeboden. Hieronder een overzicht op welke data Nyepi Day valt:
- 29 maart 2025
- 19 maart 2026
- 8 maart 2027
- 26 maart 2028
- 15 maart 2029
- 5 maart 2030
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Combinatiereis Ubud & Kuta Comfort