Mirador Maspalomas by Dunas
All Inclusive
-
Hotel


- Accommodatie met een GSTC erkend duurzaamheidscertificaat
- Heerlijk hotel voor het hele gezin
- Gratis shuttleservice naar het strand
- Wat leuk die Splash pool voor de kids
- Een Spa Center
8,0
Zeer goed
418 beoordelingen
va
602
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Mirador Maspalomas by Dunas
Totale score
Gebaseerd op:
418 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Maspalomas:
Weinig te doen in omgeving.
Yumbo mall weinig winkels geopend
Over Mirador Maspalomas by Dunas:
Schone ruime kamers met ligbad
Eten helaas heel weinig keus en koud
- Algemene indruk 5
- Ligging 5
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 2
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 7
Eppo Groenewold
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Maspalomas:
Strand was heerlijk. Wandeling gemaakt via Maspalomas kust naar Playa des Ingles. Zandduinen waren bijzonder mooi. Taxi is erg goed geregeld en spotgoedkoop.
Auto huren is een aanrader. Niet duur voor een dagje en zo zie je toch prachtige plekken.
Auqualand Maspalomas was geweldig.
Over Mirador Maspalomas by Dunas:
Heel schoon, genoeg plek bij het zwembad nu. Groot restaurant. Eten is geen culinair hoogstandje, maar echt ruim voldoende.
Enige nadeel was dat we om 12u moesten uitchecken en tot 16u moesten wachten op de bus. In die tussentijd vervalt je recht op all inclusive en is er dus geen drinken en eten meer. Dat is echt niet oké. Zeker niet met zulk warm weer. Er is gelukkig een Spar in de buurt, maar je betaald voor 8 dagen. Niet voor 7,5 dag. Dat moet echt anders. Zolang je wacht zou je volledig recht moeten hebben op all inclusive voorzieningen.
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 10
Irma Vandam
Nederland
Met partner
,
Over Maspalomas:
strandjes leuk dierentuin ook
Over Mirador Maspalomas by Dunas:
maar hotel zelf dus niks niet meer. te druk harde muziek zodat je zelf niet eens kan lezen bedjes op elkaar geen plek maar na zeven uur ochtend
- Algemene indruk 4
- Ligging 6
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 8
- Kamers 5
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 6
Marcoalexander Zoutendijk
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Maspalomas:
Heerlijke weer, alleen het winkel centrum jumbo zou ik niet meer komen als 'hetro' man.
Voor de rest echt heerlijk land. Ik zou wel altijd naar maspalopas gaan omdat dit nieuwer is dan playa.
Over Mirador Maspalomas by Dunas:
Mooie accommodatie, wel jammer dat er naast onze kamer jongeren aan het blowen waren waardoor onze kamer naar wiet stonk en wij onze dochter hierdoor geen middag dutje konden laten doen. Hotelmanagement deed ook niks met onze klacht en naar meermaals te hebben geklaagd zeiden ze dat niks roken toen ze het gingen controleren.
Ontbijt was aan het begin van de vakantie om 07:30 maar omdat er veel Spanjaarden en fransen waren werd dit verplaats naar 08:00 en met een dochter van 2 jaar is dat best laat.
Veel bloten tieten en billen bij het zwembad.
Wel is het meeste personeel super vriendelijk, Zou wel fijn zijn als personeel engels kan als ze je iets proberen te vertellen inplaats van schreeuwen
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 1