Cassells Al Barsha
- Gelegen tussen Downtown Dubai en Dubai Marina
- Gratis shuttleservice naar het strand
- Halfpension of Volpension ook mogelijk
Ligging: Cassells Al Barsha in Jumeirah
Cassells Al Barsha is gelegen in de wijk Al Barsha en ligt op ongeveer 15 minuten loopafstand van het winkelcentrum Mall of The Emirates. Het openbare strand Jumeirah Beach ligt op circa 12 kilometer. Het hotel biedt een gratis shuttleservice aan naar Jumeirah Beach en City Walk Centre. Op ongeveer 100 meter vind je het metro station Sharaf.
Faciliteiten: Cassells Al Barsha
Cassells Al Barsha telt 312 kamers verdeeld over één gebouw met 6 verdiepingen. In de lobby met knusse zitjes vind je de 24-uurs receptie en 8 liften.
In het Emarati restaurant worden de maaltijden in buffetvorm geserveerd. Je kunt ook à la carte dineren in het BBQ-Grill restaurant en in het Al Majlis Café (beide tegen betaling). Drankjes zijn te verkrijgen bij de bar.
Op het dak van het hotel vind je een klein zwembad met een kinderbadje (beide verwarmd in de winter). Na een duik in het zwembad kun je bij het zonneterras gebruikmaken van de ligbedden, parasols en de handdoekenservice. Op het strand zijn de ligbedden en parasols tegen betaling.
Verder vind je in Cassells Al Barsha een wasservice, 2 winkeltjes, een doktersservice, een kapsalon en roomservice (alle tegen betaling). In de openbare ruimtes kun je gratis gebruikmaken van wifi. Voor de kleintjes is er 7 dagen per week een miniclub.
Je hotelkamer:
De standaardkamer (1-3 personen) in Cassells Al Barsha is comfortabel ingericht en beschikt over airconditioning, satelliet televisie, telefoon, minibar (tegen betaling), kluisje (gratis), koffie-/theezetfaciliteiten en gratis wifi. De badkamer is voorzien van een bad/douche, toilet en föhn.
De 2-kamer suite (1-3 personen) beschikt over dezelfde faciliteiten als de standaardkamer, echter met een woon-/slaapkamer met slaapbank, een slaapkamer en een balkon.
Er zijn ook 3-kamer suites (2-5 personen), deze beschikken over dezelfde faciliteiten als de 2-kamer suites, echter met een extra slaapkamer.
Sport & Ontspanning:
Tijdens je verblijf in Cassells kun je gebruikmaken van tafeltennis, de fitnessruimte, de sauna, de bubbelbad, massages en schoonheidsbehandelingen (sommige tegen betaling).
Verzorging: Cassells Al Barsha
Je verblijft in Cassells Al Barsha op basis van Logies & Ontbijt.
Tegen een toeslag kun je Halfpension (ontbijt en diner) of Volpension (ontbijt, lunch en diner) boeken.
BELANGRIJKE INFORMATIE
Bij Corendon vlieg je naar Dubai met Transavia* of Emirates
Kies je voor Emirates dan is bovendien 30 kg bagage (ter waarde van € 60 voor een retourvlucht bij Transavia), maaltijden en (alcoholische) drankjes en inflight entertainment (persoonlijk videoscherm) inbegrepen. Met Emirates vlieg je in een extra comfortabele economy class met meer beenruimte.
Tourism Dirham
Verblijf je in Dubai, dan betaal je bij het uitchecken toeristenbelasting; de zogenaamde Tourism Dirham. De belasting betaal je per slaapkamer per nacht en is afhankelijk van het aantal sterren van het hotel waar je je vakantie hebt doorgebracht.
* vanaf 1 november t/m 31 maart
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Cassells Al Barsha