Asteria Family Sunny Beach
Ultra All Inclusive
Hotel
- In het centrum, vlak bij Flower Street
- Slechts 100 meter van het strand
- Heerlijke tuin met groot zwembad
- Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
- Kamers tot wel 5 personen
8,4
Zeer goed
10 beoordelingen
va
652
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Asteria Family Sunny Beach
Totale score
Gebaseerd op:
10 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Hendrika Vanbaal
Nederland
Met partner
,
We kwamen voor de 10 de keer in sunny beach wij vinden het daar super leuk
Over Asteria Family Sunny Beach:
Hotel asteria family sunny beach
Is een prachtig hotel super aardig personeel
Goed eten mooi zwembad en overal dicht bij strand .flowerstreet. barretjes. restaurants
Wij kwamen hier voor de 6 de keer voorheen hete het zornica toen kwamen wij er al ten opzichte van zornica en nu asteria is het een stuk verbeterd met de service het is ultra all in clusive geworden wij gaan volgend jaar zeker weer terug naar dit hotel
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Sunny beach is uiteraard erg leuk voor de jongelui maar ook wij (50+) hebben ons uitstekend vermaakt. Overal live muziek, lekkere cocktailtjes, mooi strand. Met de boot naar Nessebar. Prachtig, historisch plaatsje. Erg fijne vakantie gehad.
In dit hotel wordt heel hard gewerkt om het de gasten naar hun zin te maken. Ultra all inclusive. Bar aan het zwembad 24 uur open. Zelfs Baileys en Malibu behoren tot de all inclusive formule en daarnaast veel locale drankjes. Het eten was perfect. Voor ieder wat wils. Prijs kwaliteit verhouding dik in orde. 1 x Per verblijf kun je gebruik maken van een a la carte restaurant. Flower street op 3 minuten loopafstand. Mooie kamer, goede bedden. Alles tip top schoon. Als ik al een nadeel zou moeten noemen dan is dat het gebrekkige Engels van het personeel maar met handen en voeten kom je er wel uit.
Geweldige vakantie gehad!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Cornelia Vankooten
Nederland
Met groep
,
Heerlijke plek, zon nog heerlijk warm, vlakbij strand, zee en boulevard. Perfect voor ons reisgezelschap.
Eerst wat teleurgesteld dat het niet aan zee lag maar later bijgesteld. Zeer tevreden. Alles was op loopafstand en bij het hotel heerlijk rustig, geen wind en perfecte service. Ook zeer tevreden weer over Robert onze reisleider.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Cornelia Arendonk
Nederland
Met partner
,
Mooi strand , sunny beach erg toeristisch ,maar gezellig . Prijzen niet zo goedkoop meer als in het verleden
Asteria family hotel Sunny Beach is een prachtig hotel met erg klantvriendelijk en behulpzaam personeel . Schone kamers . Mooi strand alleen de bar aan het strand heeft alleen water cola en bier dus dat assortiment zou wel wat uitgebreid kunnen worden . 6 dagen per week animatie . Goed eten .. temperatuur van het eten is lauw maar dat hoort bij de cultuur van Bulgarije. ( Bulgaren eten lauw eten ) als men dat niet waardeert is er een magnetron om het op te warmen .
Kort samengevat: super hotel , vriendelijk personeel . Zeker een aanrader. We gaan zeker nog eens terug
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Herman Rakowski
Nederland
Met partner
,
In en rond Sunny beach is er van alles te doen voor zowel jong als oud
Het asteria hotel ligt op 5 min van de winkels, en het strand. Hel personeel is zeer behulpzaam. De keuze van het eten is ruim voldoende echter niet altijd even warm. De kamers worden goed schoongemaakt, WiFi is voldoende
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Toeristische omgeving maar verder weg van Sunny Beach genoeg anders te beleven. Zee, strand, zon, genoeg vermaak en redelijke prijzen.
Zeer tevreden. Schoon, veel keuze bij het buffet, vriendelijk personeel en goede animatie. Kanttekening: er is een nieuwe eigenaar dus de beoordeling is mogelijk minder relevant.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Sunny Beach was prima, erg druk.
Binnenland van Bulgarije in geweest, verpaupering en armoede.
Hotel en service was prima. Personeel iets wat gereserveerd. Eten veel varkensvlees, weinig smaak. Overal erg netjes en schoon. Limonade geen goede kwaliteit overal wel water.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 1
Merijn Stam
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Service van hotel was goed. Een vreselijke smerige bestemming is sunny Beach. Meer tabacco beach en het water was vervuild met plastic en grasvelden vol met zee wier. Echt afvoerputje van de toeristische plekken. Er is genoeg te doen als je van shoppen houd en kermissen en veel eten en drinken en snoepen enzo. Kids vonden het erg leuk natuurlijk vanwege de winkeltjes met kermis speelgoed. Voor mensen die houden van shoppen bij de action of bij de big bazaar vinden dit waarschijnlijk een heerlijke plek om bruiner te worden.
Lekkere plek om je terug te trekken. Groene binnenplaats en zwembad was prima. Eten was goed en de andere gasten voornamelijk Roemenen zijn op zichzelf en niet asociaal. Service van hotel is erg vriendelijk echt goed en leuk. Heb wel het idee dat er wat kennis verloren is gegaan omtrent hospitality. Want het altijd een verassing of ik een kussensloop had of niet. Ook werd niet altijd tafels opgeruimd en stonden lege glazen tot in de ochtend als er al mensen als zwemmen waren. Wat ook echt storend is dat het niet is toegestaan om ligbedden te reserveren met handdoeken, het wel werd gedaan natuurlijk en er ook niet tegen wordt opgetreden. Als directe en assertieve Nederlander vind in het niet erg ongewoon bedden te verschuiven en handdoeken te verplaatsen maar sjonge jonge, wat irritant zeg. Elke dag moest ik weer aan de slag om in ieder geval 2 bedden te scoren.
- Algemene indruk 6
- Ligging 4
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 5
Sander Buskens
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Zwarte Zee kan beter de kwallenzee genoemd worden, zee lag vol met zeewier, interessant om het een keer gezien te hebben maar keer hier niet meer terug.
Hotel is op zich goed, zwembad was goed, personeel aardig, eten is zeer matig en gaat zeer snel vervelen (eigenlijk elke dag hetzelfde)
- Algemene indruk 6
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 4
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 4