Fly & Go Century Resort
Logies en ontbijt
-
Aparthotel

- Inclusief huurauto
- Zwembad met apart kinderbad
- Omringd door een prachtige tuin
- Ook Halfpension mogelijk
8,3
Zeer goed
34 beoordelingen
va
595
p.p.
Autohuur Categorie A
Suzuki Alto / Peugeot 108 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Hyundai I20 / Volkswagen Polo / of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Fiat Tipo / Peugeot 301 of gelijkwaardig.
De huurauto is inclusief:
- Diefstalverzekering
- Koplampverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- Extra Bestuurder
- 24/7 Wegenservice vanuit verhuurder
- Luchthavenservice
De huurauto is exclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- P.A.I. verzekering (Personal accident insurance)
- Bandverzekering
- Ruitverzekering
- Babyzitje/Kinderzitje
- Navigatie
- Terugbetaling van de werkingskosten voor ongevallen
- Terugbetaling van sleepkosten en kosten veroorzaakt door beschadiging of verlies van de autosleutels/papieren
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofbestuurder moet staan.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatse afsluiten en betalen.
- Voor cat. A,B,C geldt een eigen risico van €800,-. Dit kan afgekocht worden voor €10,- per dag. Voor cat. D,E,F geldt een eigen risico van €1200,-. Dit kan afgekocht worden voor €20,- per dag. Het afkopen dient te geschieden met contant geld.
- Baby- of kinderzitje: € 5,- per dag
- Booster: € 3,- per dag
- Navigatie: te huur € 5,- per dag
- Alle auto's zijn in het bezit van airco
- Minimum leeftijd is 21 jaar. Maximum leeftijd 70 jaar.
- U dient in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs + een creditcard op naam van de hoofdbestuurder
- Pich up point: bij de verhuurmaatschappij op de luchthaven
- Pick up/drop off: is beide mogelijk bij het hotel tegen een contante betaling van €15,- per vervoersbeweging. Pick up & drop off tezamen is €30.
- De openingstijden van de verhuurmaatschappij zijn: 08:00 – 21:00. Bij het ophalen/terugbrengen van de auto buiten de openingstijden wordt er een tarief van €20 contant gerekend.
- In het geval de auto tot 4 uur te laat wordt teruggebracht (ten opzichte van de afgesproken tijd) zullen er geen extra kosten gerekend worden. Wanneer de auto later dan 4 uur wordt teruggebracht, zal er een extra (gehuurde) dag in rekening gebracht worden die tegen contante betaling afgerekend dient te worden.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- U levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Century Resort
Totale score
Gebaseerd op:
34 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Peter Rijken
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Acharavi leuke plaats. Paar lekkere en gezellige restaurantjes. Leuk voor een kort verblijf omdat er niet echt veel te doen is. Heerlijk strand wel weinig beschutting. Opletten met de zon. Zee heerlijk om in te zwemmen. Lang ondiep.
Over Fly & Go Century Resort:
Hotel Century een leuk verblijf. Opgezet als een soort vakantiepark met veel groen en ruimte er omheen. Heerlijk zwembad met voldoende ligstoelen en parasols (schijnt de zon wel doorheen oppassen met verbranden dus). Persoonlijk vond ik het iets minder dat de hele dag de muziek hard staat. Ontbijt prima, uitgebreid en voldoende van alles.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Maria Aangeenbrug
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Acharavi:
Acharavi is een aanrader als je weg wilt blijven van de drukte. Ligt aan de zee dus elke dag dineren aan zee met zonsondergang is bijzonder mooi. De Grieken zijn erg vriendelijk en gastvrij.
Over Fly & Go Century Resort:
LET OP: Century Hotel ligt op een heuvel/berg. Het is een stevige wandeling om van je accomodatie bij het zwembad te komen, laat staan bij het stadje zelf. Met kleine kinderen een uitdaging.
Mooi resort op het oog. Accomodaties gedateerd en bedden heel hard. Let op: appartementen zijn eigenlijk 1 kamer appartementen met een houten schot er tussen. Geen privacy dus. Icm pubers een uitdaging. Kwaliteit en variatie ontbijt matig. Afwisseling in ontbijt ook minimaal.
Autohuur is vrijwel noodzakelijk om iets van het eiland te kunnen zien.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten -
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 4
- Wifi kwaliteit 9
Jantsje Boersma
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Fantastische locatie in het noorden van het eiland, auto wel fijn,vandaar alles goed te berijden
Over Fly & Go Century Resort:
Genoten , mooie kamers, super ruim en heerlijk uitgebreid ontbijt. Tevens heerlijk zwembad aan groot grasveld met meer dan voldoende ligbedden
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Acharavi:
In Archaravi zelf weinig te beleven vonden wij (een straat met winkels en restaurantjes) niet de Griekse sfeer waar wij van houden. Wel fijne restaurantjes en aan het strand ook mooi om te eten!
Over Fly & Go Century Resort:
Een fijne accommodatie! Alle faciliteiten aanwezig, het is wat verouderd maar dat was voor ons niet erg. Verwacht geen moderne plek. Wij zaten beneden maar anders erg veel omhoog lopen. De medewerkers zijn erg vriendelijk! Een huurauto is zeker aan te raden.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Hotel is nodig aan een update toe! Verouderde badkamer mottig douchegordijn
Over Fly & Go Century Resort:
Heerlijke locatie, lekker rustig ruime keuze bij het ontbijt
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Maria Griens
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Alles goed bereikbaar op loopafstand. Prima plaatsje
Over Fly & Go Century Resort:
Kamers wat gedateerd. Koelkast was schoon maar stonk toch. Wij misten een kookplaatje en pannetje en iets van bord en bestek. Kon voor ziek persoon geen soep maken bijv. Harde matrassen.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Leuke plaats, veel restaurantjes. Winkeltjes niet bijzonder, verkopen allemaal hetzelfde. Vriendelijke bevolking. Mooie stranden opgezocht met auto. Muggen was drama, konden ‘s avonds niet buiten zitten.
Over Fly & Go Century Resort:
Mooi verouderd resort, steile weg naar appartement
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Het noorden van Corfu heeft veel leuke baaitjes en stranden en dorpjes om te bezichtigen. Het zuiden is een stuk minder toeristisch en minder onderhouden
Over Fly & Go Century Resort:
Mooie ligging en mooie tuin. Service was prima en appartement was schoon. Bedden waren wat minder, erg hard en vering was voelbaar.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Cornelia Smitsevvideler
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Corfu - Acharavi is een mooie vakantiebestemming. Mooie groene natuur, heerlijk strand.
Over Fly & Go Century Resort:
Century Resort is zeer aan te bevelen. Vriendelijk personeel, het is een schitterend resort, mooie locatie , heerlijk zwembad en het ontbijt is gevarieerd.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Rutger Steenbergen
Nederland
Met partner
,
Over Acharavi:
Leuk dorpje. Drukke straat met genoeg winkeltjes en restaurants.
Over Fly & Go Century Resort:
Prachtig resort. Ligt wel op een berg. Waardoor naar boven lopen wel uitdagend is met 30 graden. Maar heerlijk hotel. Het is wel echt "Grieks" dus verwacht geen hoogstaande bedden of badkamer. In ieder geval niet in onze kamer. Maar grote ruimte en heerlijk balkon waarop de zonsondergang elke dag schitterend was! Ontbijt opties zijn ook top. Enige wat misschien beter kan zijn de bedjes bij het zwembad. Leg er een kussen op of iets in die trant. Want ze liggen wel goed. Maar niet heel comfortabel.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9