Cretan Sea Side Boutique Hotel
All Inclusive
-
Hotel

- Only Adult: minimale leeftijd 15 jaar
- Op slechts 100 meter van het strand
- Centrum van Chersonissos op ca. 1,4 kilometer
- Op loopafstand van Star Beach Water Park
5,0
Voldoende
6 beoordelingen
va
761
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Cretan Sea Side Boutique Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
6 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Gabrielle Koree
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Wij zouden een andere bestemming adviseren aan reizigers. Zoveel geld tov de accomodatie was niet in verhouding. Dit deel van kreta vonden wij minder. Daarentegen rethymno was erg leuk.
Over Cretan Sea Side Boutique Hotel:
Echt vreselijk
Slechte bedden
Vieze, verouderde douche
- Algemene indruk 1
- Ligging 4
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 8
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Het hotel ligt mooi centraal en toch op een rustige plek. Ong. 2 km vanaf het drukke centrum. Ong. 200 meter lopen naar het strand, welke aan de andere kant van een (drukke) weg ligt. Voor een ligstoel en parasol moet je betalen, dit varieert tussen de 10 en 20 euro per dag voor 2 personen.
Over Cretan Sea Side Boutique Hotel:
De foto’s op de website van corendon zijn in mijn ogen wel wat misleidend, waardoor onze verwachtingen hoger waren. Vooral de hotelkamer was in werkelijkheid een stuk minder netjes. Wij hadden een kamer zonder balkon en het terras was eigenlijk een looppad. De badkamer was heel klein en simpel en aan renovatie toe. Een (krappe) douche, wc en wasbak met spiegel. Wel een krachtige straal uit de douche. Goed werkende airco op de slaapkamer, en een plafond ventilator in de kamer ernaast. Grote smart tv op de slaapkamer en een kleinere tv op de kamer ernaast.
Zwembad en restaurant waren prima.
Er is ook een tennisveld, volleybalveld, tafeltennis.
Al met al een prima accommodatie met een paar verbeterpuntjes.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Johanna Beeldensengelage
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Het dient de aanbeveling om een auto te huren maar pas op, ze vragen 50 euro als je de auto haalt en de tank is schoon leeg dus onmiddellijk tanken!!
De omgeving is geweldig op welk punt je je bevindt langs de gehele kust.
Opvallend is wel de rotzooi langs de kant van de weg..
Over Cretan Sea Side Boutique Hotel:
De accomodatie is verschrikkelijk
Kapotte deuren en kasten
Geen handoekverversing
Ook geen zwembadhandoeken
Dus zelf maar gekocht.
Verder werd het zwembad en omgeving niet schoongemaakt zodat je constant je slippers moet aanhouden en een rij met schoeisel bij de trap van het zwembad ontstond
Wat ook stoorde was dat je in de kamer geen folder met informatie van het hotel aanwezig was we wilde bellen met de receptie bleek ook nog dat er geen telefoon was we kwamen snachts aan en dus moest je je maar behelpen.
Verder geen do not disturb kaartje die je aan de deur kan hangen.de foto's die jullie aangeboden hebben gekregen kloppen totaal niet.
We voelen ons wel een beetje bekocht.
Mischien een idee om een keer
Zelf polshoogte te nemen?
We zijn met n beetje rare smaak in de mond teruggekomen van onze "vakantie" jammer, bel ons gerust als jullie nog vragen hebben
- Algemene indruk 1
- Ligging 2
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 6
- Kamers 2
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Evelien Elsbeek
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
Bij StarBeach kun je heerlijk bij het zwembad of aan het strand liggen. 's Avonds zijn we langs het water naar Chersonissos gelopen. Leuke winkeltjes en terrasjes.
Over Cretan Sea Side Boutique Hotel:
We hebben van ons verblijf genoten. De mensen zijn vriendelijk. Het eten was prima.
Ik vond de kamer alleen erg warm. Er was alleen airco op de slaapkamer. In de woonkamer niet en daar moest ook iemand slapen wat echt niet te doen was.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
We hebben leuke uitstapjes gemaakt en waren tevreden.
Over Cretan Sea Side Boutique Hotel:
Op de site van Corendon is aangegeven dat het een 4 sterren hotel betreft maar dat klopt niet. Als wij het moeten beoordelen, komt het overeen met een 2 sterren hotel.
We zijn ook een kijkje gaan nemen in het Star Beach hotel aan de overkant (een 4 sterren hotel). Als je die 2 hotels met elkaar moet vergelijken dan zijn wij door Corendon voor de gek gehouden. Wat het eten betreft, elke dag het zelfde. We hebben meerdere keren buiten de deur gegeten. De badkamer had aan een kant geen gordijn waardoor de vloer nat werd tijdens het douchen.
Het personeel was vriendelijk en behulpzaam dus daar niets op te merken.
- Algemene indruk 6
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9