Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa
Logies en ontbijt
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Only Adult
- Direct aan het strand
- Eco-friendly resort
- Nabij het dorpje Lindos
8,6
Aanrader
11 beoordelingen
va
1114
p.p.
Autohuur Categorie A
Mini Economy auto, zoals een Peugeot 108 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B
Economy auto, zoals een Fiat Panda of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Medium family auto, zoals een Nissan Micra of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Large family auto, zoals een Fiat Tipo of gelijkwaardig.
De huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- T.P.I Verzekering (Third Party Insurance)
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- Airco
- Extra bestuurder
De huurauto is exclusief:
- Bandverzekering
- 24/7 Wegenservice vanuit verhuurder
- Ruitverzekering
- Koplampverzekering
- Babyzitje/Kinderzitje
- Navigatie
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofbestuurder moet staan.
- De diefstalverzekering is inclusief zolang je in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kun je ter plaatse afsluiten en betalen.
- Minimum leeftijd is 21 jaar voor categorie A, B, C en D. Maximum leeftijd is 80 jaar.
- Je dient in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs met minimaal 2 jaar ervaring.
- Extra bestuurder: een 2e bestuurder is gratis. Vanaf een 3e bestuurder is het € 2 per dag extra per persoon
- Wanneer je een Full Damage Waiver verzekering afsluit, zijn band-, ruit- en koplampverzekering inclusief. Daarnaast is de 24/7 wegenservice inclusief wanneer je deze verzekering afsluit.
- Het eigen risico is tussen de € 500-€ 1000 afhankelijk van de auto-categorie. Dit kan ter plaatse afgekocht worden voor een bedrag tussen de € 6-€ 12 per dag, afhankelijk van de auto-categorie
- Babyzitje: € 5 per dag.
- Navigatie: € 8 per dag.
- Airco: alle auto's zijn in bezit van een airco.
- Je levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick-up & drop-off point ligt net buiten de luchthaven. Met een busje wordt je van en naar het huurauto bedrijf gebracht. Als u ’s avonds laat / ’s nachts aankomt (buiten openingstijden) wordt de auto zonder extra kosten afgeleverd bij de luchthaven
- Wil je dat je huurauto bij het hotel wordt afgeleverd of wil je je huurauto hier inleveren? Neem dan contact op met ons Contact Center om dit aan te vragen. Hier kunnen extra kosten aan verbonden zijn.
- Wil je dat je huurauto bij het hotel wordt afgeleverd of wil je je huurauto hier inleveren? Neem dan contact op met ons Contact Center om dit aan te vragen. De kosten liggen tussen de €15-€40 per enkele reisbeweging afhankelijk van de afstand.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie auto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de auto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa
Totale score
Gebaseerd op:
11 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Felix Manikowski
Nederland
Met partner
,
Over Lindos:
Binnnen 10 minuten ben je met de auto in Lindos. Perfect. Heerlijk lekker zandstrand. Wat bij het hotel helaas niet is. Bedjes en bediening op hotelstrand ook perfect. Helaas met de zelfde hoge drankprijzen.
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Zoals gezegd waren we niet erg blij met het uitzicht. Dit hebben we aangegeven en we zouden 2 dagen later een andere kamer kunnen krijgen. Helaas had deze een nog mindere vieuw. Terwijl we dachten dat het eigenlijk niet mogelijk was. Als je de recensies en de foto’s op zo’n beetje alle sites bekijkt. Maar helaas. Dus deze kamer hebben we afgeslagen en zijn blijven zitten in de kamer met muurvieuw en galerijvieuw. Maar als je over het viezedak uitkeek, had je dus wel een zeezicht. Dan weet je weer dat je niet alle mooie foto’s op de sites moet geloven en dat er alleen de top locaties op worden gezet. En je wordt dan helaas weg gestuurd dat het hotel helemaal vol zit en er geen betere kamer beschikbaar is. Of zijn die alleen bestemd voor de positieve vloggers en bloggers??? Ik kan hier geen foto’s uploaden, maar dat zal ik wel bij andere sites doen.
- Algemene indruk 5
- Ligging 10
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 8
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Johannes Hagens
Nederland
Met partner
,
Over Lindos:
Hotel was voor ons iets te rustig en in de omgeving zelf is in de avond niet veel te doen.
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Hotel was voor ons iets te rustig en in de omgeving zelf is in de avond niet veel te doen. Het strand bij het hotel was goed geregeld met gratis bedjes en parasol en het was een prachtige baai. We hadden een auto gehuurd om toch nog iets van de omgeving te zien en bijvoorbeeld naar Lindos of Rhodos stad toe te rijden en stranden te bezoeken.
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Dave Rotgans
Nederland
Met partner
,
Over Lindos:
De omgeving in Lindos is erg bergachtig en niet geschikt als je niet goed ter been bent of zwanger (zoals ik). De andere dorpjes er omheen zoals lardos, Rhodos stad en Gennadi. Het eten in Lindos is ook veel duurder dan in andere stadjes. Zelfs Rhodos stad is goedkoper
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Hotel is erg mooi! Het eten is wel echt onwijs duur. Personeel is aardig! Kamers zijn goed met goede airco en WiFi
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Tessasabine Ammerlaan
Nederland
Met partner
,
Over Lindos:
Prima locatie nabij Lindos, door liggen qua berg niet mogelijk om hier heen te wandelen dus afhankelijk van auto/taxi/bus. Een uur van de luchthaven en een uur van Rhodos stad, prima afstand voor tripjes. Nabijgelegen dorpjes te bereiken met taxi bus of eigen auto.
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Prachtig en luxe resort. Rustig gelegen met eigen strandvoorziening. Mooie ruime kamer met airconditioning. Vriendelijke en behulpzame receptie- en restaurant medewerkers. Zeer aangename Spa en sport voorzieningen
- Algemene indruk 10
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Lindos:
Prachtige baai, niet veel te doen, behalve beachbar, geen leuke restaurantjes
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Fantastisch hotel, strak, modern, supergaaf zwembad
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Karin Vandalen
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Lindos:
Rustig gelegen met weinig vertier. Na 22 uur viel het stil.
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Prachtige kamer met groot privézwembad. Alles is luxe uitgevoerd. Het eten is top en aardig personeel. Alleen is de badkamer bloedje heet ivm slechte isolatie. Personeel is te rap met borden afruimen. En een glas wijn voor 9 euro is zot.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Lindos:
De baai van Viglika is prachtig en de hotelligging is ideaal.
Over Fly & Go Lindos Grand Resort & Spa:
Super hotel enige minpuntje is de mogelijkheid tot verduisterd van de ramen bij een hotelsuite met privé zwembad
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10